تهران ، توحید ، خیابان نصرت غربی
پـلاک 60 ، طبقه سـوم ، واحـد 12
02166918136
02166566761
Behraya.co@gmail.com
Info@behraya.ir
تعویض و تعمیر آی سی هارد تبلت ، موبایل و لپ تاپ ایسوس 

تخصص ما در ضمینه ی تعویض آی سی هارد تبلت و موبایل

 

تعویض آی سی هارد تبلت یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که در راستای بهبود و ارتقاء سطح کیفی تبلت های معیوب و پشتیبانی فنی از این محصول ارائه می گردد. دارندگان تبلت می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ایراد در مورد بورد تبلت به لابراتور تخصصی به رایا مراجعه کرده و تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری مرتبط به تعویض ای سی هارد تبلت را دریافت نمایند.

تاچ-شکسته-1024x724

خدمات تعمیر و پشتیبانی آی سی هارد موبایل و تبلت

شرکت تعمیرات تخصصی تبلت به رایا با تکیه بر مهندسان با سابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تبلت مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه ‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته در آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید. بهره ‌مندی کارشناسان این مرکز از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت ‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان تبلت های گشته است. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تبلت ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین المللی در زمینه ترمیم و تعمیر می باشند. این مرکز کادری متخصص و کارآمد از برترین کارشناسان این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه‌های خود را تعمیر و رفع نمایید.

علت خاموشی تبلت / دستگاه رو لوگو میمونه / تبلت ریست میشه / تبلت موقع کار کردن ریست میکنه / پرش تصویر تبلت سامسونگ / تبلت خاموش شده

آی سی هارد تبلت

تعویض ای سی هارد تبلت / تعویض IC Hard تبلت / تعمیر ای سی هارد تبلت /  ای سی هارد تبلت چیست / قیمت تعویض ای سی هارد تبلت / قیمت آی سی هارد تبلت سامسونگ

آی سی هارد


تعویض آی سی هارد تبلت و موبایل ایسوس

»  برطرف کردن رو لوگو موندن تبلت

»  کند شدن تبلت

»  کار نکردن تبلت

»  روشن نشدن تبلت

»  وصل نشدن تبلت به کامپیوتر

»  بالا نیومدن تبلت

»  خاموش شدن ناگهانی تبلت

»  خراب شدن تبلت

»  رفتن آب بر روی آی برد تبلت

»  ریست شدن تبلت

» باتری تبلت زود تخلیه می کند

»  تبلت سریال ندارد

»  تبلت به اینترنت وصل نمیشه

»  تبلت فلش نمیشه

»  تعمیرات تبلت روی لوگو

»  تعمیرات تبلت روی ارم میمونه

»  خرابی تبلت روی لوگو اندرید

»  ریختن مایعات برروی تبلت


درباره ای سی هارد موبایل و تبلت

آشنایی با دلایل تعویض هارد و چگونگی کار کرد آن

برای فهم بیشتر موضوع اول باید سیستم راه اندازی کامپیوتر و لپ تاپ ها را بشناسید که چگونه بالا می آیند یا به اصلاح run می شوند. با به رایا همراه باشید.

تعویض هارد موسسه به رایا

کامپیوتر و لپ تاپ ها برای راه اندازی سیستم عامل خود به این ترتیب عمل میکنند:

وقتی که شما دکمه ی روشن شدن دستگاه را می فشارید پردازنده ی دستگاه (CPU) اطلاعات اولیه برای روشن شدن را از آی سی به نام بایوس (BIOS) می خواهد. در واقع این آی سی وظیفه ی راه اندازی اولیه سیستم را دارد. در بایوس یک سری اطلاعات اولیه شامل تاریخ و زمان، چگونگی بوت شدن ( اینکه دستگاه از چه قطعه یا دیوایسی برای بالا آمدن یا بوت شدن استفاده کند)، شناسایی و تایید قطعات مورد استفاده ی مادربورد وجود دارد. اگر دقت کرده باشید در هر کامپیوتر یا لپ تاپی یک باطری قرصی (باطری ساعتی) وجود دارد که می تواند کنار این آی سی باشد یا نباشد. این باطری وظیفه ی نگه داری از اطلاعات بایوس در صورت رفتن برق را به عهده دارد، به طوری که اگر برق هم برود باز خواهید دید که تاریخ و زمان شما عقب نیفتاده است. اگر این آی سی خراب شود می تواند به خاموشی سیستم منجر شود. حالا که با بخشی از راه اندازی اولیه کامپیوتر و لپ تاپ ها آشنا شدید در متن زیر با:

طرز کار راه اندازی موبایل ها آشنا شوید:

در گوشی ها و تبلت های امروزی که از سیستم عامل های حرفه ای از قبیل: آی او اس، اندروید و ویندوز فون استفاده میکنند نیز عملکردی تقریبا مشابه رفتار کامپیوترها هنگام بالا آمدن ارائه می دهند.

در این دیوایس ها همانطور که می دانید وقتی میخواهند روشن شوند اول لوگوی برند ظاهر می شود( در اکثر برندها به غیر از اپل یک تک ویبره قبل از امدن تصویر زده می شود.) سپس انیمشین ویژه ی آن گوشی نشان داده می شود و بعد گوشی بالا امده و آماده به کار می شود.

این اعمال این گونه انجام می شود که شما وقتی کلید پاور را فشار می دهید آی سی تغذیه فعال می شود سپس به سی پی یو اعلام میکند که اطلاعات را از روی آی سی فلش (NAND Flash) بخواند و گوشی روشن شود. پس آی سی فلش همانند بایوس در کامپیوتر ها عمل می کند و در واقع اطالاعات اولیه برای استارت گوشی یا تبلت در آن قرار دارد.

وقتی که صحبت از تعویض هارد به میان می آید منظور تعویض آی فلش است. در بسیاری از موارد آی سی فلش و آی سی مموری یا در واقع همان حافظه داخلی (EP ROM) به صورت ادغام است و به همین علت به این آی سی، آی سی هارد نیز گفته می شود.

دلایلی که عمل تعویض هارد را باعث می شوند به صورت زیر است:

یکی از دلایل خاموشی ایسوس

یکی از دلایل ماندن روی لوگو ایسوس

یکی از دلایل فلش نشدن ایسوس

اشتباه نشان دادن ظرفیت حاقظه داخلی ایسوس

.موسسه آموزشی تعمیراتی ایسوس به رایا کلیه امور مربوط به تعویض هارد را میپذیرد

تعویض آی سی هارد موبایل/آموزش تعویض آی سی هارد موبایل/ای سی هارد تبلت ایسوس/ ای سی هارد موبایل ایسوس/ ای سی هارد گوشی ایسوس/ آی سی هارد چیست/قیمت تعویض آی سی هارد موبایل