تهران ، توحید ، خیابان نصرت غربی
پـلاک 60 ، طبقه سـوم ، واحـد 12
02166918136
02166566761
Behraya.co@gmail.com
Info@behraya.ir
تعویض و تعمیر سوکت شارژ تبلت ، موبایل و لپ تاپ ایسوس 

تخصص ما در ضمینه ی تعویض سوکت شارژ تبلت و موبایل

 

تعویض سوکت شارژ تبلت یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که در راستای بهبود و ارتقاء سطح کیفی تبلت های معیوب و پشتیبانی فنی از این محصول ارائه می گردد. دارندگان تبلت می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ایراد در مورد بورد تبلت به لابراتور تخصصی به رایا مراجعه کرده و تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری مرتبط به تعویض سوکت شارژ تبلت را دریافت نمایند.

تاچ-شکسته-1024x724

خدمات تعمیر و پشتیبانی سوکت شارژ موبایل و تبلت

شرکت تعمیرات تخصصی تبلت به رایا با تکیه بر مهندسان با سابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تبلت مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه ‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. تعمیرات تبلت در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته در آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید. بهره ‌مندی کارشناسان این مرکز از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت ‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان تبلت های گشته است. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تبلت ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین المللی در زمینه ترمیم سوکت شارژ تبلت و هزینه تعمیر سوکت شارژ تبلت و قیمت تعویض سوکت تبلت و تعمیر می باشند. این مرکز کادری متخصص و کارآمد از برترین کارشناسان این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در دستگاه‌های خود را تعمیر و رفع نمایید.

پایه سازی و سیم کشی مدار بورد تبلت ایسوس/ شماتیک سوکت شارژ ایسوس/ شماتیک سوکت شارژ تبلت ایسوس/ وصل کردن دیتای سوکت شارژ تبلت ایسوس

سیم کشی و مدار

تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس / تعویض Socket Charge تبلت ایسوس/ تعمیر سوکت شارژ تبلت ایسوس/  سیم کشی تبلت ایسوس/ قیمت تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس/ قیمت سیم کشی سوکت شارژ تبلت ایسوس

سوکت شارژ

تعویض سوکت شارژ تبلت و موبایل

»  برطرف کردن داغ شدن تبلت ایسوس

»  کندی سرعت تبلت ایسوس

»  شکسته شدن صفحه نمایشگر تبلت

»  کار نکردن دکمه های تبلت ایسوس

»  نداشتن خروجی صدای تبلت ایسوس

»  خش خش کردن صدا در خروجی تبلت ایسوس

»  شکستگی تاچ تبلت ایسوس

»  شکستگی ال سی دی تبلت ایسوس

»  رفتن آب بر روی آی برد تبلت ایسوس

»  تعمیرات تبلت ایسوس در صورت ضربه خوردن و روشن نشدن

» باتری تبلت ایسوز زود تخلیه می کند

»  تاچ تبلت کند شده و یا عمل نمی کند

»  تبلت ضربه خورده و تصویر ندارد

»  باتری تبلت ایسوس شارژ نمی شود

»  تعمیرات تبلت ایسوز در صورت کم شدن نور صفحه نمایش

»  تعمیرات تبلت ایسوس در صورت خرابی سوکت شارژ

»  خرابی کلید پاور تبلت ایسوس

»  ریختن مایعات برروی تبلت

تعمیرات ایسوس به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیرات موبایل در تهران، هر روزه با حجم عظیمی از مراجعات کاربران گوشی های همراه روبرو است که مشکل گوشی خود را عدم شارژ شدن گوشی، عدم شناسایی دستگاه تلفن همراه توسط کامپیوتر (مشکل در شناسایی USB گوشی)، عدم اتصال کابل OTG به تلفن همراه و شناخته نشدن USB توسط گوشی و مسایلی از این دست عنوان می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم مطلبی را برای روشنگری علل رخداد مشکل در سوکت شارژ گوشی و روش های پیشگیری از بروز این مشکل ارائه دهیم.

آیا تا کنون برای شما نیز پیش آمده است که هنگام مسافرت گوشی خود را به صورت مداوم درون شارژر فندکی ماشین قرار دهید؛ اما گوشی خیلی کند شارژ شود؟! و یا با اینکه گوشی درون شارژ است، سرعت شارژ شدنش به قدری کند باشد که نتوان آن را عادی تلقی کرد؟!

آنچه گفته شد تبعات استفاده از شارژر نامناسب برای شارژ گوشی است. در این پست قصد داریم روش یافتن شارژر مناسب را با در نظر گرفتن پارامترهای موثر روی شارژ گوشی (جریان، اختلاف پتانسیل و …) به شما عزیزان آموزش دهیم. در ابتدا لازم است برخی اصطلاحات رایج در حوزه ی شارژ، سوکت شارژ و توان رسانی به گوشی های موبایل را تعریف کنیم.

یک آمپر بیانگر مقداری جریانی(در اصطلاح شارژ بار الکتریکی) است که از هر نقطه ی کابل شارژر شما در زمانی معین می گذرد. هر چه میزان جریانی که از شارژر می تواند بگذرد بالاتر باشد، گوشی شما سریعتر شارژ (مقدار بار الکتریکی در واحد زمان)خواهد شد. میزان جریان الکتریکی را که توسط شارژر انتقال داده می شود، می توانید با عددی که روبروی آن حرف انگلیسی “A” نوشته شده است، روی شارژر موبایلتان بیابید.

لازم است بدانید که هر میلی آمپر که آن را با نماد mA نمایش می دهند یک هزارم یک آمپر است. میزان جریان(آمپری) که توسط هر دستگاه موبایلی گرفته و داده می شود را اصطلاحا آمپراژ آن دستگاه می گویند.

قبل از هر چیزی؛ مطمئن شوید که از شارژر درست و مناسب گوشی خود استفاده می کنید.

شارژر دستگاه الکترونیکی است که باتری گوشی را باز شارژ می کند. شارژ کردن باتری به معنی انتقال میزان معینی از بار الکتریکی (الکترون) به باتری است که توان مصرفی گوشی را تامین کند. شارژرها دارای سه بخش هستند: بخشی که به پریز متصل می شود(کله گی)، سوکتی که به گوشی متصل می شود و کابلی که سوکت را به کله گی شارژر متصل می کند.

هر شارژر موبایل تنها یکی از سه حالت استاندارد برای اتصال به گوشی(سوکت شارژ) را دارد. این سه حالت شامل میکرو USB، USB مدل و تایپ C و نیز لایتنینگ می باشد.مدل های قدیمی تر برای شارژرها مانند اپل سی پین و نیز مینی USB را می توان روی دستگاه های تلفن همراه قدیمی تر استفاده کرد که محل بحث این نوشتار نیستند.

در ادامه هر کدام از این مدل های سوکت شارژ را به اختصار توضیح می دهیم:

USB-C: این نوع از سوکت شارژ را شارژر USB تایپ سی نیز می نامند.این نوع از سوکت شارژ را می توان روی گوشی ها با سیستم عامل اندروید که بعد از سال ۲۰۱۵ به بازار موبایل معرفی شده اند، مشاهده نمود. این نوع ازسوکت شارژ ها روی برخی از مدل های لپ تاپ مک بوک و نیز کامپیوترهای ویندوز پیشرفته نیز مشاهده می شوند. این نوع از کانکتور را می توان در هر دو جهت وارد سوکت شارژ گوشی کرد.

میکروUSB : این نوع از کانکتورها را می توان محبوب ترین کانکتورهای شارژ در میان وسایل و دستگاه های هوشمند ساخت بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ و به جز اپل دانست. در این نوع از سوکت شارژها، یک طرف سوکت از طرف دیگر عریض تر است و همین طراحی باعث می شود که سوکت شارژ مانند یک نیم کره ی محکم به نظر بیاید.

به طور کلی بدجا زدن شارژر به سوکت شارژ گوشی، استفاده از شارژرهای قلابی که در محل سوکت شارژ بازی می کنند و درست در جای خود قرار نمی گیرد، استفاده ازکابل فیک و غیراورجینال شارژر می توانند مشکلاتی برای سوکت شارژ گوشی به وجود آوردند. در صورت بروز ایراد روی سوکت شارژ گوشی، تنها راه حل تعویض سوکت شارژ گوشی و تبلت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه تعویض سوکت شارژ گوشی ایسوس و یا تبلت ایسوس با مرکز تخصصی تعمیرات ایسوس تماس حاصل فرمایید.

سوکت شارژ ایسوس پدفون 2/سوکت شارژ ایسوس k012/مسیر سوکت شارژ ایسوس k012/سوکت شارژ تبلت ایسوس/تعویض /سوکت شارژ ایسوس/سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس/تعویض سوکت شارژ تبلت ایسوس/مسیر سوکت شارژ asus k012/سوکت شارژ تبلت asus/سوکت شارژ تبلت asus k012 هزینه ی تعویض سوکت شارژ موبایل ایسوس/سوکت شارژ/